Mezoterapia prístrojovou metódou

Mezoterapia prístrojovou metódou – ELIXÍR MLADOSTI

Ak chceš väčší luxus ponúkame HYDRA CLINIC extrémnu dávku hydratácie s tromi masážami (1 lymfatickou).

Chemický hydratačný peeling. Ak chceš hydratovať kvôli vráskam - novinka PLAZMALIFTING - okamžité odstránenie vrások, ovisnutých viečok, škvŕn a akné.

Mezoterapia je BEZBOLESTNÁ metóda, po ktorej sa môžeš vrátiť do práce i na rande a trvá neskutočných 30 minút. Hydratujeme aj pery - aby boli krásne a vláčne.

Vpravovania revitalizačných látok. obľúbenej kyseliny hyalúronovej v salóne cENTRUM TVÁROVEJ KONDÍCIE DIAMONDFACE, do pokožky pomocou povrchových mikroihličiek Prenikanie účinných látok hlboko do pokožky je jedným z najväčších problémov súčasnej kozmetiky. Látky s molekulami väčšími ako 200 nm (vitamíny, kyselina hyalurónová) nemôžu preniknúť štuktúrou pokožky vzhľadom k obmedzenému priestoru medzi epidermálnymi bunkami. Len injekčnou metódou - ktorou je aj mezoterapia sa účinné látky v aktívnych roztokoch dostávajú priamo do kože. Aplikáciou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu koe, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Výsledkom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože. Mezoterapiou možno ošetriť tvár, krk, dekolt, chrbty rúk, strie a jazvy.

Pozorne si prečítajte v článku dole kontraindikácie.

VRÁSKY – AKNÉ - JAZVY PO AKNÉ - STRIE

Mezoterapia je  transdermálna aplikácia špeciálných prípravkou, ser, gélov a krémov ako

kyselina hyalurónova,

vitamíny,

minerály,

ktoré prenikajú priamo do kože. Prevencia proti väčšiemu ochabnutiu. Ošetruje sa:

tvár

dekolt

chrbty rúk

vlasy

strie, jazdy, tukové vankúšiky.

Výsledkom je mladší vzhľad – elasticita, vypnutosť pokožky, žiarivosť.  

Zaručený efekt záleží od kvality použitých prípravkou počas mezoterapie. Séra počas mezoterapie sa do pokožky aplikujú prístrojovou metódou.

Po dlhodobý výsledok sa odporúča používať jemný krém s ochranou pred UVA A UVB lúčmi a voľnými radikálmi (možnosť zakúpiť v salóne).

Účinok mezoterapie

  • Produkcia kolegénu a elastínu
  • Vypnutost pokoždy, pružnosť, žiarivosť
  • Prevencia pred vznikom vrások
  • Revitalizácia tváre, krku, dekoltu chrbtov rúk
  • Zjemnenie jaziev
  • Zjemnenie strií
  • Spevňuje oslabené cievy
  • Dodáva pevnosť a pružnosť pokožke
  • Pôsobí preventívne proti vzniku vráskam

Takzvaný elixír mladosti treba aplikovať na udržanie v pravidelných intervaloch, každých 6 mesiacov.

(Dočasné sčervenanie, opuch pokožky sa môžu dostaviť. Chrastičky po vpichoch sa hoja cca 2 dni. Po aplikácii sér je treba pokožku chrániť podľa inštrukcií. Nezdržiavať sa na prudkom slnku, používať ochranné krémy pred UVA a UVB lúčmi. 48 hodín nenavštevovať sauny a vyhýbať sa aktívnemu pohybu.

 

KONTRAINDIKÁCIE

Kožné anomálie v oblasti aplikácie liečby - neurodermitída (kožné lézie vo forme vyrážky), svrbenie, nadmerne suchá a šupinatá pokožka, ekžém, akné, lupienka, kožný nádor, materské znamienko a podobne.

Zápalové stavy kože

Herpes simplex

Oslabený imunitný systém

Precitlivelosť kože