Permanentný make up Bratislava

Permanentný make up

Permanentný make up Bratislava

Absolvovala som dvojmesačný Škótsky kurz. Tetovanie pod mojou rukou je odlišné v tom, že sa snažím zachovať prirodzenosť, prispôsobiť Vám tvar podľa typu. Moje pigmenty zatiaľ nikdy nezmenili farbu na fialovú, sivú, červenú. Dodržiavam hygienické postupy a na samotnom kurze som urobila PMU – permanentný make up desiatkam spokojných žien. Od kedy sa venujem tetovaniu profesionálne, nemala som žiadnu reklamáciu. Môj salón navštevujú ženy z celého Slovenska, Rakúska a ďalších krajín.

Vždy splním Vaše želania a vyhoviem všetkému, čo si prajete – pokiaľ Váš permanentný make up bude mojou dobrou vizitkou. Vaše dokonalé tetovanie, nie je len moja radosť, ale aj vizitka a referencia. Preto pre Vás urobím maximum. Vždy keď tetujem, predstavujem si, že tam leží moja sestra, mama... a robím všetko, čo môžem pre Vás prirodzený dokonalý permanentný make up.

Ponúkam Vám permanentný make up prístrojovou metódou, ktorá je šetrnejšia k Vašej pokožke, oproti technike čepielami, takzvanému microbladingu.

PMU vydrží 1-4 roky. Vždy záleží od typu pokožky, veku a starostlivosti o tetované miesto.

Bolí permanentný make up?

Moju kamarátku strašne bolel permanentný make up pier! Najhoršia bolesť je bolešť očných liniek. - Tieto vety počúvam stále a vždy sa usmejem. To ešte nevie, že počas procedúry u mňa v Centre tvárovej kondície DIAMONDFACE si môže aj pospať. Neraz sa mi stalo, že klientky, ktoré v inom salóne kvôli bolesti nedokončili (a peniaze nevrátili) sa u mňa usmievajú, vtipkujú a skutočne si občas aj pospia.

 

Vytetované čierne oblúky. Fialové , ružové obočie? - Áno, aj toto je možné. Mám na to svoj "tajný recept," aby sa tak nastalo. 

Vždy sa snažím obočie robiť čo najprirodzenejšie. Tvar vždy navrhujem podľa PHI koeficientu a Vašej fyziognómie. No hlavne tak, aby ste o tetovaní vedeli len vy :-) Obočie je základom dobrého make upu, ale určite nemá zaujať viac, než zvyšné častí tváre, ako Vaše oči napríklad. Farby používam podľa Vašich chĺpkov. Aj preto si pred procedúrou mikropigmentáciou nefarbite obočie u kozmetičky. Namiešať môžem nespočetné miesto odtieňov.

Každú kontúru pier, či už tú najprirodzenejšiu, ktorý len zvýrazní Vašu prirodzenú farbu, alebo výraznú, sýtu farbu VŽDY roztieňujem do stratena. Aby ste nepôsobili komicky, nakoľko chceme Vaše pery zvýrazniť, prípadne im pridať zvodnejší tvar.

Celá výplň pier – vyzerá tak ako keby ste mali len farebnú pomádu, či silnejší rúž.

Tetovanie pier je pod mojou rukou 100 % bezbolestné.

  • Očné linkyOčné linky

Horné očné linky

Dolné očné linky

Vždy sa snažím o nenápadný „look.“ Som odporcom hrubých liniek. Ak máte záujem mať linky ako kleopatra, v mojom salóne nepochodíte. Prirodzenosť je mojím poháňadlom.

 

Rozdiel medzi microbladingom, mikropigmentáciou a čiarkovaným obočím?

Toto je vždy Vaša otázka.

Microblading a micropigmentácia sú techniky.

Microblading sa robí čepielkami, je vhodný len pre suchú pleť, vydrží 6-12 mesiacov s korekciou. Ničí kožu a je bolestivejší (úprimne). Vyzerá prirodzenejšie než mikropigmentácia.

Ja robím mikropigmentáciu špeciálnym strojom s A TERAZ TO PRÍDE...s mikroihlami. To znamená, že tetovanie vyzerá rovnako prirodzene,

ak nie lepšie (chĺpky si viem kontrolovať, nie ako pri čepielkach (závisle od sklonu ruky a tvaru čepielky).

Mikropigmentácia, takzvaná PMU vydrží 1-4 roky. Je to nejšetrnejšia metóda vhodná dokonca aj pre mastnú pleť.

Je to vždy len tvoje rozhodnutie, ktorú techniku si vyberieš.